پیام فرستادن
خانه

Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت
از سال 1985، هنسن گرافیت با افتخار به مشتریان در سراسر جهان خدمت می کند.
آقای Peizhai Mo، بنیانگذار و مالک Hensen Graphite، قبل از راه‌اندازی شرکت خود، در معدن گرافیت Nanshu که معروف‌ترین و مهم‌ترین شرکت دولتی گرافیت در چین بود، کار می‌کرد.
امروزه، آقای Peizhai Mo هنوز در تجارت فعال است و از تجربه و خرد خود برای هدایت توسعه آینده هنسن گرافیت استفاده می کند.
پس از سال ها توسعه، هنسن گرافیت صاحب یک معدن در هیلونگجیانگ، چهار کارخانه عملیاتی، یک دفتر فروش در چینگدائو و دفتر مرکزی در لایشی است.
با تمرکز بر رفع نیازهای مشتریان، ما همچنان موقعیت خود را به عنوان تامین کننده منتخب گرافیت حفظ می کنیم.هنسن گرافیت بیش از 30000 TPA انواع محصولات گرافیتی را برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی، از جمله بازدارنده‌های آتش، مواد اصطکاک، باتری‌ها، سلول‌های سوختی، روان‌کننده‌ها، فلزات ریخته‌شده، حفاری، رنگ‌ها، پوشش‌ها و پلاستیک‌ها عرضه می‌کند.
از روز تاسیس، هنسن گرافیت چشمان خود را باز کرده است و محصولات گرافیتی با کیفیت را نه تنها در چین، بلکه در سطح جهانی (که در زیر به رنگ خاکستری مشخص شده است) عرضه کرده است.
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

گرافیت چینگدائو هنسن از سال 1985 در خدمت کره زمین بوده است و در سال 2018 مغولستان داخلی را برای تامین مواد کاتد تأسیس کرد.

Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

فروشنده

مارک های : هنسن

تعداد کارمندان : 100~300

فروش سالانه : 44850000-74750000

سال تاسیس : 1985

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. گواهینامه ها چین Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. گواهینامه ها چین Qingdao Hensen Graphite Co., Ltd. گواهینامه ها