logo

گرافیت پولکی طبیعی 85% 90% گرافیت فلیک کریستالی 100 مش 200 مش

محل منبع: چینگدائو
نام تجاری: Hensen
مقدار حداقل تعداد سفارش: 20 تن
قیمت: USD300/T-USD2000/T
جزئیات بسته بندی: جامبو بگ 20 تن برای ظرف 20 فوتی
زمان تحویل: 30 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 1000 تن در ماه
پرس و جو در حال حاضر
Get A Quote
Specifications
Highlight Features

85% 90% گرافیت فلیک طبیعی

,

گرافیت پولکی طبیعی 100 مش 200 مش

,

200 مش گرافیت فلیک کریستالی

تایپ کنید:
پودر گرافیت
محتوای کربن:
کربن بالا
کد HS:
250410
اصل و نسب:
چینگدائو، چین
Product Description

پودر گرافیت فلیک طبیعی توضیحات:
گرافیت پولکی

یک گرافیت کریستالی طبیعی است که شبیه فسفر ماهی و متعلق به سیستم کریستالی شش ضلعی است.ساختار لایه ای دارد.دارای خواص خوب مقاومت در برابر دمای بالا، رسانایی، رسانایی گرما، روانکاری، انعطاف پذیری و مقاومت اسید-باز است.
گرافیت پولکی یک روان کننده طبیعی با ساختار لایه ای، غنی از منابع و قیمت ارزان است.

 

طبیعیگرافیت پوسته پوستهنوعی گرافیت است که متعلق به خالص استگرافیت طبیعی.خواص شیمیایی و فیزیکی گرافیت پولکی طبیعی بهتر ازگرافیت مصنوعی.بنابراین، مشتریان بیشتری گرافیت پوسته پوسته طبیعی را انتخاب می کنند.مقاله زیر گرافیت پوسته پوسته طبیعی را از چند جنبه معرفی می کند تا همه بتوانند تمام جنبه های گرافیت پوسته پوسته طبیعی را درک کنند.

اطلاعات ضروری

گرافیت پولکی نوعی گرافیت فانروکریستالی طبیعی است که به شکل فسفر ماهی است.متعلق به یک سیستم کریستالی شش ضلعی است و ساختاری لایه ای دارد.دارای خواص خوب مقاومت در برابر دمای بالا، هدایت الکتریکی، هدایت حرارتی، روانکاری، انعطاف پذیری، مقاومت در برابر اسید و قلیایی است.

طبقه بندی بر اساس محتوای کربن

به عنوان مثال، 99.9٪ از C٪ گرافیت با خلوص بالا است.94% C% < 99% گرافیت با کربن بالا است.80% C% < 94% گرافیت کربن متوسط ​​است.50% C% < 80% گرافیت کم کربن است.


پارامترهای محصولات:

محصولات کربن ثابت (MIN) خاکستر (MAX) فرار (MAX) اندازه ذرات
+3299 99% 0.8٪ 0.2٪ مش +32: 75% MIN
+3295 95% 4% 1% مش +32: 75% MIN
+599.9 99.9٪ 0.1٪   مش +50: 75% MIN
+599.5 99.5٪ 0.5٪   مش +50: 75% MIN
+599 99% 0.8٪ 0.2٪ مش +50: 75% MIN
+899.9 99.9٪ 0.1٪   مش +80: 75% MIN
+898 98% 1.5٪ 0.5٪ مش +80: 75% MIN
+895 95% 4% 1% مش +80: 75% MIN
+890 90% 8.5٪ 1.5٪ مش +80: 75% MIN
+199 99% 0.8٪ 0.2٪ مش +100: 75% MIN
+195 95% 4% 1% مش +100: 75% MIN
+194 94% 5% 1% مش +100: 75% MIN
-195 95% 4% 1% -100 مش: 80% حداقل
-190 90% 8.5٪ 1.5٪ -100 مش: 80% حداقل
-295 95% 4% 1% -200 مش: 80% MIN
-285 85% 12.5٪ 2.5٪ -200 مش: 80% MIN
-280 80% 17.5٪ 2.5٪ -200 مش: 80% MIN




مشخصات اصلی پودر گرافیت پولکی پرفروش:

محتوای کربن 32 مش 95-99٪

محتوای کربن 50 مش 95-99٪

محتوای کربن مش 80 95-99٪

محتوای کربن 100 مش 80-99.5٪

محتوای کربن 200 مش 80-99٪

محتوای کربن مش 325 80-99.5٪

500 مش محتوای کربن 80-99٪

1500-3000 مش محتوای کربن 90-99٪

10000 مش کربن 99.9% حداقل
 


نمایش عکس های پودر گرافیت:


Natural Flake Graphite, مش 100, مش 200 Fixed Carbon 80%, 85%, 90% Graphite Flake Graphite

Natural Flake Graphite, مش 100, مش 200 Fixed Carbon 80%, 85%, 90% Graphite Flake GraphiteNatural Flake Graphite, مش 100, مش 200 Fixed Carbon 80%, 85%, 90% Graphite Flake Graphite

س: کارخانه شما در کجا واقع شده است؟چگونه می توانم از آنجا بازدید کنم؟

A: کارخانه ما در استان شاندونگ چین واقع شده است که زغال سنگ غنی دارد. همه مشتریان ما، از خانه یا

در خارج از کشور، به گرمی از ما دیدن می کنید.

س: چگونه می توانم نمونه را دریافت کنم؟

A: ما می خواهیم نمونه ها را به صورت رایگان ارائه کنیم، اما شما باید هزینه های حمل و نقل را پرداخت کنید.

س: کارخانه شما در مورد کنترل کیفیت چگونه عمل می کند؟

پاسخ: کیفیت در اولویت است.شرکت من همیشه به کنترل کیفیت از ابتدا تا انتها اهمیت زیادی می دهد.

س: چگونه می توانم به شما پرداخت کنم؟
پاسخ: پس از تأیید PI ما، از شما درخواست پرداخت خواهیم کرد.T/T معمول ترین روشی است که ما استفاده می کنیم.

س: چگونه تمام کالاهای موجود در خط تولید را بررسی می کنید؟
A: ما بازرسی نقطه ای و بازرسی محصول نهایی داریم.زمانی که کالاها وارد مرحله بعدی مراحل تولید می شوند، کالاها را بررسی می کنیم.

 

 
امتیاز کلی
5.0
Based On Recent Reviews
بررسی اجمالی امتیاز
5
100%
4
0
3
0
2
0
1
0
تمام بررسی ها
D
Daniel از Malaysia
Aug 24.2024
As a long-time buyer of natural flake graphite for refractories, conductive coatings, and downstream graphite products, we are highly satisfied with this supplier's material. 1. High purity with low impurities – Stable carbon content with low ash and iron levels, reducing downstream purification costs and minimizing equipment wear. 2. Precise particle size distribution – Clear mesh size classification (e.g., +32 mesh, +50 mesh, +100 mesh) with minimal batch variation, enabling standardized manufacturing.
Related Products
Send An Inquiry